KURUMSAL

KURUMSAL

KURUMSAL

1999 yılından bu yana Bursa’da 14.000 m2 kapalı alanda üretimine devam eden ASY Tekstil, ürün geliştirme ve desenleme konusundaki bilgi birikimini Dünya genelindeki sektörel gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden Arge ekibiyle dünya kumaş modası ile aynı zamanda koleksiyon hazırlayarak ve çağdaş trendleri takip ederek kumaş sektöründe kendine özgü tasarımlarıyla yoluna devam ediyor.

ASY Tekstil’in kaliteyle ilgili ilgisi, modern tasarımlardan spora, klasik stillere, takım elbise kumaşından ceket , pantalon kumaşına kadar geniş bir yelpazede kumaş modasının önde gelen firmalarından biri olmaya devam ediyor.

Her gün müşteri portföyüne yeni müşteriler katan ASY Tekstil, kumaş sektöründe liderler arasında yer almakta ve üretiminin % 60’ını yurtdışına ihraç etmektedir.

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKASI

Tekstil sektöründe pazar payımızı büyüterek , ürün yelpazemize Araştırma-Geliştirme çalışmaları ile yeni ürünler eklemek ve sektörümüzün ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak.

Çalışanlarımızın kalite ve çevre bilincini artıracak, takım ruhunu geliştirecek eğitimler vermek.

Artan ihtiyaçlara paralel olarak müşterilerimize ve topluma karşı sorumluluklarımız için bir ifade olan Kalite ve Çevre Yönetim sistemlerini sürekli iyileştirmek.

MİSYONUMUZ

Yüksek teknolojisiyle ürünleri birbirinden ayırmadan aynı kalitede ürünler üretmek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak her zaman çalışmak.

Nitelikli iş gücü, modern ve yenilikçi yapısıyla çevre sistemine duyarlılık konusundaki misyonunu oluşturan firmamız, sürekli kalite anlayışını ortaya koyarak dış pazardaki payını arttırmayı kabul etmektedir. ve Ana ekonomisi olarak Ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

 

VİZYON
Tekstil ürün ve hizmetlerinde farklılık yaratarak büyümek ve global bir güç olmak.

 

Değerler

  • Güvenilirlik ve Dürüstlük
  • Müşteri Odaklılık
  • Sürekli Gelişim ve Yaratıcılık
  • Hız ve Esneklik
  • Aktif Katılım
  • Ekip Çalışması ve İşbirliği
  • Sosyal Sorumluluk